KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11446198

nr 1144 6198

1800-tal, Sign Marshall, 'Loch Long', 21x30, ram med tisteldekor

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 november 2017
kl 20:52:44

20/11 20:37:05 1      Vinnande bud